Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKWiecej
Home PageBlogAdwokat Jarocin opinie

Adwokat Jarocin opinie

Joanna Nowacka- 4 lutego 2019 -
1 Komentarz
-

Sama się ostatnio zastanawiałam w jaki sposób Klienci szukający pomocy adwokata, radcy prawnego wybierają swoich usługobiorców, zwłaszcza w sytuacji wyboru kontrahenta, gdzie kryterium ceny schodzi na dalszy plan.

Nie powinno bowiem ulegać wątpliwości, iż przy wyborze profesjonalnego pełnomocnika procesowego: adwokata, radcy prawnego, czy Kancelarii prawnej kierowanie się jedynie ceną przy jest bardzo krótkowzroczne.

Jeżeli chcemy wybrać najlepszego dla nas adwokata, kancelarię, czy radę, to cena jakkolwiek bardzo istotna powinna zejść na dalszy plan przy wyborze oferty na świadczenie usług prawnych. W pierwszej kolejności powinno nam zależeć na profesjonaliźmie, specjalizacji i rzetelności wybieranego przez nas prawnika.

W jaki sposób zatem takiego adwokata, prawnika, radcę prawnego wybrać? Niewątpliwie najlepszym kryterium w tym zakresie jest opinia jaką dany prawnik, dana Kancelaria cieszy się u swoich Klientów.

Z naszego punktu widzenia jako poznańskiej Kancelarii prawnej z filią w Jarocinie,w ramach której działają i adwokaci i radcowie prawni istotnym źródłem pozyskiwania Klientów są tak zwani klienci z polecenia.

Po pierwsze zatem, gdy szukamy pomocy prawnika – adwokata uzyskać rekomendację od znajomego, sąsiada, czy kolegi, który już miał sposobność korzystać z usług danego radcy prawnego, adwokata. Najlepiej gdyby to miało miejsce w podobnej sprawie.

Nie jest jednak tak, iż każdy ma znajomych, którzy mieli do czynienia z kancelarią adwokacką, czy radcowską. Zwłaszcza, iż przeciętny Kowalski u prawnika pojawia się co najwyżej kilka, lub nawet mniej razy w życiu.

Gdzie więc szukać opinii o prawniku. Takie mamy obecnie czasy, iż w tej materii może być pomocny internet, zresztą jak pokazują sugestie wyszukiwarki, przy wpisaniu chociażby hasła: „adwokat Jarocin” od razu pojawiają się takie sugestie jak: „adwokat Jarocin opinie”, „adwokat Jarocin rekomendacje” . Choć w tym zakresie trzeba dość ostrożnie wyciągać wnioski z czytanych w internecie opinii. Nie każdy zadowolony klient takiej udzieli, prędzej złą opinią podzieli się ten niezadowolony.

Gdzie zatem takich opinii szukać?

System opinii, także dotyczących adwokatów jest dostępny pod mapami googla,na serwisie społecznościowych facebook, który pozwala na opiniowanie kancelarii adwokackich, które mają swoje tzw.: funpage.

Wreszcie istnieją serwisy prawnicze, jak np. specprawnik, który pozwala na wystawianie opinii prawnikom, którzy udzielają bezpłatnych porad w ramach tego serwisu.

Doceń i poleć nas

1 myśl na temat “Adwokat Jarocin opinie”

  • Małgorzata z Krotoszyna

    Zgadzam się z Panią Mecenas. Najlepszą metodą na znalezienie profesjonalisty jest skorzystanie z polecenia przez inne osoby. Daje nam to gwarancję, że naszą sprawą zajmie się odpowiednia osoba, a my będziemy zadowoleni z rezultatu jej działania. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach łatwiej nam znaleźć coś za pomocą internetu niż iść do „sąsiada” o poradę.
    Dzięki takim opiniom sama trafiłam na stronę Państwa Kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oceń ten artykuł