Home PagePorady prawneNajlepszy obrońca w Jarocinie- jak go znaleźć?

Najlepszy obrońca w Jarocinie- jak go znaleźć?

Adwokat Anna Konrady- 2019-02-23 -
2 Komentarze
jessica45 / Pixabay

„Poszukuję dobrego adwokata, który poprowadzi moją sprawę karną w Jarocinie- kogo polegacie?” Na taki wpis trafiłam na jednym forum internetowym. Z jednej strony oczywiste wydaje się, że każdy chce mieć najlepszego adwokata, obrońcę czy karnistę w swojej sprawie, bowiem odpowiedni wybór może przyczynić się do uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia. Czy jednak zadawanie pytań na forum internetowym czy wpisywanie w wyszukiwarkę haseł „najlepszy adwokat w Jarocinie” „najlepszy obrońca w Jarocinie” „najskuteczniejszy adwokat w Jarocinie” itp. jest odpowiednią drogą.

Jak wszyscy wiedzą internet jest kopalnią różnych informacji oraz forum, na którym ludzie mogą wymieniać opinię na temat różnych kwestii. Można mieć jednak wątpliwości, czy zawsze opinie te są w pełni szczerze. Najczęściej na forum internetowym wypowiadają się osoby niezadowolone, bowiem Ci klienci, których sprawa zakończyła się pomyślnie, z reguły o niej zapominają. Co więcej, wielu adwokatów i radców prawnych korzysta z pomocy agencji marketingowych, które zajmują się m.in. marketingiem szeptanym. Nie zawsze zatem opinia pochodzi od zadowolonego klienta, lecz może być tworem specjalisty od reklamy.

Jak zatem szukać najlepszego adwokata w Jarocinie czy najskuteczniejszego obrońcy w Kaliszu. Sposoby są dwa. Po pierwsze, „poczta pantoflowa”- warto wśród znajomych, rodziny popytać o to, czy ktoś może polecić jakieś adwokata, czy zna skutecznego obrońcę. Taka rekomendacja będzie z pewnością szczersza aniżeli anonimowy wpis na forum. Po drugie, warto nawiązać kontakt z wybranym adwokatem np. telefonicznie czy umówić się na spotkanie. Pozwoli to nam wyrobić sobie pierwszą opinie o danym obrońcy, ocenić jego wiedzę i zaangażowanie. Co istotne będziemy wiedzieli też, czy dana osoba wzbudza nasze zaufanie, co jest niezwykle ważne w relacjach klient- adwokat.

Warto zatem nie ograniczać swoich poszukiwań „najlepszego adwokata w Jarocinie” „najlepszego obrońcy w Jarocinie” „najskuteczniejszego adwokata w Jarocinie” tylko do zadawania pytań na forum.

 

 

Dziękujemy za zapoznanie się z artykułem napisanym przez prawników z naszej Kancelarii prawnej w Jarocinie. Serie tych artykułów – porad prawnych adresujemy do mieszkańców naszego miasta, ale także Krotoszyna, Koźmina, Pleszewa, Ostrowa czy Kalisza. Zachęcamy do lektury innych naszych porad dotyczących prawa: zachowku, rozwodu, prawa rodzinnego czy karnego.

Z wyrazami szacunku Adwokat Anna Konrady Kancelaria Prawna w Jarocinie

Kościuszki 17 Jarocin

+48 575 641 021

adwokat@kancelariajarocin.pl

2 myśli na temat “Najlepszy obrońca w Jarocinie- jak go znaleźć?”

    • Adwokat Anna Konrady

      Zawsze warto zadzwonić i spytać jakie warunki finansowe zaproponuje dany adwokat. Często są one niewielkie, jeśli porówna się to z konsekwencjami karnymi, jakie dana osoba może ponieść

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *