Home PageNasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników skutecznie reprezentujących naszych klientów w sprawach różnego rodzaju.


Anna Konrady

Adwokat

Anna Konrady – adwokat, pochodząca z Ziemi Jarocińskiej i do dziś rodzinnie związana z Jarocinem, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim  Pani Mecenas Konrady prowadzi biuro Kancelarii w Jarocinie

Kontakt: anna.konrady@kacprzak.pl

MACIEJ KACPRZAK

Adwokat | Partner Kancelarii

Maciej Kacprzak – wspólnik kancelarii, adwokat. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Poznaniu. Od ukończenia w 1998 r. aplikacji prowadzi swoją kancelarię. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej biznesu, sprawach odszkodowawczych i cywilnych procesach sądowych. Prowadzi również obrony karne. Biegle włada j hiszpańskim, francuskim angielskim i rosyjskim.

Kontakt: maciej@kacprzak.pl

BARTOSZ KOWALAK

Radca prawny | Partner Kancelarii

Bartosz Kowalak – wspólnik kancelarii, radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań oraz prawa handlowego. Biegle włada j. angielskim hiszpańskim i rosyjskim.

Kontakt: bartosz.kowalak@kacprzak.pl

Joanna Jędrzejewska

Radca prawny | Partner Kancelarii

Joanna Jędrzejewska – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalistka w zakresie procedury cywilnej, procesów odszkodowawczych, prawa pracy, roszczeń z tytułu nadgodzin. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: joanna.jedrzejewska@kacprzak.pl

Iryna Myzyna

Adwokat ukraiński

Iryna Myzyna – adwokat ukraiński, wpisana z listę adwokatów zagranicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Ekonomii i Prawa w Charkowie. Specjalistka w zakresie prawa ukraińskiego i rosyjskiego, w szczególności prawa odszkodowań, prawa pracy, prowadzenia procesów sądowych, likwidacji przedsiębiorstw. Biegle włada j. ukraińskim, j. rosyjskim, j. Angielskim.

Kontakt: iryna.myzyna@kacprzak.pl

Semir Al-Lami

Adwokat Niemiecki

Semir Al-Lami – adwokat, absolwent prawa Freie Universität w Berlinie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Berlinie. Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się w głównej mierze prawem karnym, rodzinnym, pracy, odszkodowawczym. Biegle włada j. polskim i angielskim.absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Ekonomii i Prawa w Charkowie. Specjalistka w zakresie prawa ukraińskiego i rosyjskiego, w szczególności prawa odszkodowań, prawa pracy, prowadzenia procesów sądowych, likwidacji przedsiębiorstw. Biegle włada j. ukraińskim, j. rosyjskim, j. Angielskim.

Joanna Janiak

Aplikantka radcowska

Joanna Janiak – aplikantka radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym, oświatowym i prawie pracy. Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim. Porozumiewa się także po rosyjsku.

Kontakt: joanna.janiak@kacprzak.pl

Izabela Rybska

Aplikantka radcowska

Izabela Rybska – aplikantka radcowska, absolwentka prawa i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada doświadczenie z zakresu prawa imigracyjnego zdobyte w czasie pracy na stanowisku referenta prawnego ds. zezwoleń na pobyt czasowy dla cudzoziemców w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie imigracyjnym, prawie pracy i ubezpieczeń komunikacyjnych. Biegle włada j. rosyjskim i j. angielskim.

Kontakt:izabela.rybska@kacprzak.pl

Agnieszka Adamczyk

Sekretarka kancelarii

Agnieszka Adamczyk, – sekretarka kancelarii, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile. Biegle włada j. angielskim., sekretarka kancelarii, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: sekretariat@kacprzak.pl

Joanna Kowal

Aplikant adwokacki

Joanna Kowal – seminarzystka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka programu Erasmus+ na Universidad Pablo Olavide w Sewilli. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym i prawie zobowiązań. Biegle włada j. hiszpańskim i j. angielskim.

Kontakt: joanna.kowal@kacprzak.pl

Agata Brzezińska

Asystentka prawna

Agata Brzezińska – studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie cywilnym, prawie odszkodowań i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: agata.brzezinska@kacprzak.pl