Home PageNasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników skutecznie reprezentujących naszych klientów w sprawach różnego rodzaju.


Anna Konrady

Adwokat

Anna Konrady – adwokat, pochodząca z Ziemi Jarocińskiej i do dziś rodzinnie związana z Jarocinem, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim  Pani Mecenas Konrady prowadzi biuro Kancelarii w Jarocinie

Opinie w Google Maps

Kontakt: anna.konrady@prawnikpoznanski.pl

BARTOSZ KOWALAK

Radca prawny | Partner Kancelarii

Bartosz Kowalak – wspólnik kancelarii, radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań oraz prawa handlowego. Biegle włada j. angielskim hiszpańskim i rosyjskim.

Opinie: w Google Maps

na portalu Specprawnik

Kontakt: bartosz.kowalak@prawnikpoznanski.pl

Joanna Jędrzejewska

Radca prawny | Partner Kancelarii

Joanna Jędrzejewska – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalistka w zakresie procedury cywilnej, procesów odszkodowawczych, prawa pracy, roszczeń z tytułu nadgodzin. Biegle włada j. angielskim.

Opinie w Google Maps

Kontakt: joanna.jedrzejewska@prawnikpoznanski.pl

Joanna Janiak

Radca prawny

Joanna Janiak – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym, oświatowym i prawie pracy. Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim. Porozumiewa się także po rosyjsku.

Kontakt: joanna.janiak@prawnikpoznanski.pl

 

 

Joanna Kowal

Aplikant adwokacki

Joanna Kowal – seminarzystka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka programu Erasmus+ na Universidad Pablo Olavide w Sewilli. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym i prawie zobowiązań. Biegle włada j. hiszpańskim i j. angielskim.

Kontakt: joanna.kowal@prawnikpoznanski.pl

Paula Kołacz

Aplikant Adwokacki

Paula Kołacz, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę magisterską broniła w katedrze prawa cywilnego poświęconą tematyce umowy o roboty budowlane. Jej zainteresowania prawnicze koncentrują się na prawie cywilnym materialnym i procesowym oraz prawie gospodarczym, z uwzględnieniem prawa zobowiązań, spraw rodzinnych o kontakty z dziećmi, alimenty, rozwód, spraw odszkodowawczych i spraw spadkowych. Reprezentuje klientów także w postępowaniu karnym. Biegle włada językiem angielskim, zna także język niemiecki.

Kontakt: paula.kolacz@prawnikpoznanski.pl

Marta Krzyżanowicz

Aplikant Adwokacki

Marta Krzyżanowicz, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwentka prawa oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania zawodowe jako prawnika koncentrują się na szeroko pojętym prawie karnym materialnym i procesowym, a także prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem). Posiada doświadczenie z zakresu postępowania egzekucyjnego, które zdobyła pracując w kancelarii komorniczej w Bydgoszczy. Włada j.angielskim.

Kontakt: marta.krzyzanowicz@prawnikpoznanski.pl

Piotr Schreiber

Aplikant Radcowski

Piotr Schreiber, aplikant radcowski, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym obronił pracę magisterską poświęconą odszkodowaniom w Prawie wodnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2015 roku, podejmując praktyki studenckie oraz wykonując zatrudnienie w kilku poznańskich kancelariach prawnych. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa cywilnego materialnego i procedury cywilnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa deliktowego. W Kancelarii zajmuje się również czynnym reprezentowaniem klientów w trakcie rozpraw sądowych. Biegle włada językiem angielskim, zna także język niemiecki.

Kontakt: piotr.schreiber@prawnikpoznanski.pl

 

 

Zapraszamy tez do kontaktu z Kancelarią mieszkańców takich miast jak: Krotoszyn, Nowe Miasto nad Wartą, Pleszew, Ostrów, Gostyń, Koźmin, Gizałki, Borek Wielkopolski, Żerków, Dolsk, Kalisz:

Adwokat Anna Konrady Kancelaria Prawna w Jarocinie

Kościuszki 17 Jarocin

+48 575 641 021

adwokat@kancelariajarocin.pl