Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKWiecej
Home PageNasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników skutecznie reprezentujących naszych klientów w sprawach różnego rodzaju.


Joanna Nowacka

Radca prawny

Joanna Nowacka – radca prawny, pochodząca z Ziemi Jarocińskiej i do dzisiaj związana z Jarocinem,  absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie handlowym, prawie odszkodowań i ubezpieczeń gospodarczych. Biegle włada j. angielskim. Pani Mecenas Nowacka prowadzi wraz z Adwokat Anna Konrady biuro Kancelarii w Jarocinie

Kontakt: joanna.nowacka@kacprzak.pl

Anna Konrady

Adwokat

Anna Konrady – adwokat, pochodząca z Ziemi Jarocińskiej i do dziś rodzinnie związana z Jarocinem, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim  Pani Mecenas Konrady prowadzi wraz z Radcą Prawną Joanna Nowacką biuro Kancelarii w Jarocinie

Kontakt: anna.konrady@kacprzak.pl

MACIEJ KACPRZAK

Adwokat | Partner Kancelarii

Maciej Kacprzak – wspólnik kancelarii, adwokat. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Poznaniu. Od ukończenia w 1998 r. aplikacji prowadzi swoją kancelarię. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej biznesu, sprawach odszkodowawczych i cywilnych procesach sądowych. Prowadzi również obrony karne. Biegle włada j hiszpańskim, francuskim angielskim i rosyjskim.

Kontakt: maciej@kacprzak.pl

BARTOSZ KOWALAK

Radca prawny | Partner Kancelarii

Bartosz Kowalak – wspólnik kancelarii, radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań oraz prawa handlowego. Biegle włada j. angielskim hiszpańskim i rosyjskim.

Kontakt: bartosz.kowalak@kacprzak.pl


Joanna Jędrzejewska

Radca prawny | Partner Kancelarii

Joanna Jędrzejewska – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalistka w zakresie procedury cywilnej, procesów odszkodowawczych, prawa pracy, roszczeń z tytułu nadgodzin. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: joanna.jedrzejewska@kacprzak.pl

Damian Nowicki

Adwokat | Partner Kancelarii

Damian Nowicki – adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Autor artykułów fachowych w prasie prawniczej. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym i procedurze karnej. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: damian.nowicki@kacprzak.pl

Iryna Myzyna

Adwokat ukraiński

Iryna Myzyna – adwokat ukraiński, wpisana z listę adwokatów zagranicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Ekonomii i Prawa w Charkowie. Specjalistka w zakresie prawa ukraińskiego i rosyjskiego, w szczególności prawa odszkodowań, prawa pracy, prowadzenia procesów sądowych, likwidacji przedsiębiorstw. Biegle włada j. ukraińskim, j. rosyjskim, j. Angielskim.

Kontakt: iryna.myzyna@kacprzak.pl

Semir Al-Lami

Adwokat Niemiecki

Semir Al-Lami – adwokat, absolwent prawa Freie Universität w Berlinie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Berlinie. Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się w głównej mierze prawem karnym, rodzinnym, pracy, odszkodowawczym. Biegle włada j. polskim i angielskim.absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Ekonomii i Prawa w Charkowie. Specjalistka w zakresie prawa ukraińskiego i rosyjskiego, w szczególności prawa odszkodowań, prawa pracy, prowadzenia procesów sądowych, likwidacji przedsiębiorstw. Biegle włada j. ukraińskim, j. rosyjskim, j. Angielskim.

Joanna Janiak

Aplikantka radcowska

Joanna Janiak – aplikantka radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym, oświatowym i prawie pracy. Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim. Porozumiewa się także po rosyjsku.

Kontakt: joanna.janiak@kacprzak.pl

Izabela Rybska

Aplikantka radcowska

Izabela Rybska – aplikantka radcowska, absolwentka prawa i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada doświadczenie z zakresu prawa imigracyjnego zdobyte w czasie pracy na stanowisku referenta prawnego ds. zezwoleń na pobyt czasowy dla cudzoziemców w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie imigracyjnym, prawie pracy i ubezpieczeń komunikacyjnych. Biegle włada j. rosyjskim i j. angielskim.

Kontakt:izabela.rybska@kacprzak.pl

Agnieszka Adamczyk

Sekretarka kancelarii

Agnieszka Adamczyk, – sekretarka kancelarii, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile. Biegle włada j. angielskim., sekretarka kancelarii, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: sekretariat@kacprzak.pl

Joanna Kowal

Aplikant adwokacki

Joanna Kowal – seminarzystka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka programu Erasmus+ na Universidad Pablo Olavide w Sewilli. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym i prawie zobowiązań. Biegle włada j. hiszpańskim i j. angielskim.

Kontakt: joanna.kowal@kacprzak.pl

Agata Brzezińska

Asystentka prawna

Agata Brzezińska – studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie cywilnym, prawie odszkodowań i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: agata.brzezinska@kacprzak.pl