Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKWiecej
Home PageBlogZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ SIEDZIBY W JAROCINIE! Adwokat i radca prawny w Jarocinie.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ SIEDZIBY W JAROCINIE! Adwokat i radca prawny w Jarocinie.

Joanna Nowacka- 20 lutego 2019 -
1 Komentarz
-

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od lutego 2019 r. osoby pochodzące z Jarocina i okolic, które potrzebują pomocy prawnej mogą spotkać się z naszymi adwokatami i radcami prawnymi w naszej nowo otwartej siedzibie, która mieści się przy ul. Kościuszki 17 w Jarocinie.

Biuro Kancelarii znajduje się w przyziemiu budynku. Wkrótce zarówno na zewnątrz jak i w środku kamienicy znajdą się odpowiednie oznaczenia, które ułatwią Państwu dotarcie na spotkanie z naszymi prawnikami.

Tak jak już wcześniej informowaliśmy dyżur w Kancelarii w Jarocinie pełnią na zmianę: adwokat Anna Konrady oraz radca prawny Joanna Nowacka. Obecnie odbywa się on w poniedziałki i piątki w godzinach od 10:00 do 18:00. Oczywiście w razie potrzeby, termin spotkania (po wcześniejszym umówieniu) może zostać ustalony również w pozostałe dni tygodnia.

Niezmiennie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej https://kancelariajarocin.pl oraz do kontaktu mailowego kancelariajarocin@kacprzak.pl oraz telefonicznego 575 641 021

Zachęcamy również do obejrzenia galerii prezentującej wygląd oddziału Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Jarocinie.

Adwokat Jarocin, Radca Prawny Jarocin, Kancelaria w Jarocinie, Adwokaci w Jarocinie

 

1 myśl na temat “ZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ SIEDZIBY W JAROCINIE! Adwokat i radca prawny w Jarocinie.”

  • Tomasz

    Dzień dobry,
    Cieszy że Jarocin, czy raczej mieszkańcy Jarocina zyskali jeszcze jedną Kancelarię świadcząca pomoc prawną. Co prawda w Jarocinie Adwokatów pod dostatkiem, ale tym bardzie kolejny adwokat sprzyjać będzie większej konkurencji. I to pod względem profesjonalnej obsługi adwokackiej i miejmy nadzieje i bardziej względnych cen usług adwokackich.
    Życzę powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oceń ten artykuł